TIK V1ENAS DALYKAS: Neįprastai paprasta tiesa apie įspūdingus pasiekimus

Gary Keller ir Jay Papasan

KNYGOS VIDEO PRISTATYMAS (ENG)

Gary Keller | Autorius

Gary Kelleris yra „Keller Williams Realty“ – didžiausios pasaulyje nekilnojamojo turto franšizės agentų skaičiumi – įkūrėjas ir valdybos pirmininkas. Žurnalo „Metų verslininkas“ apdovanojimų finalininkas, G.Keller yra pripažintas vienu įtakingiausių nekilnojamojo turto pramonės lyderių, privertusį savo įmonę augti 30 metų iš eilės. Kelleris parašė tris geriausiai parduodamas knygas šalyje: „Nekilnojamojo turto agentas milijonierius“, „Nekilnojamojo turto investuotojas milijonierius“ ir „KAITA: Kaip geriausi nekilnojamojo turto agentai įveikia sunkius laikus“.

Kaip treneris ir pagrindinis pranešėjas, jis padėjo nesuskaičiuojamai daugybei asmenų surasti sėkmę, susiaurinant ją iki jų VIENO dalyko. Nenuostabu tiems, kurie jį pažįsta, jo didžiausias laimėjimas yra gyvenimas, kurį jis pastatė su žmona Marija ir jų sūnumi Jonu.

Jay Papasan | Bendra-autorius

Prieš tapdamas perkamiausių knygų „Nekilnojamojo turto milijonierius“ bendra-autoriu su Gary Keller, jis dirbo „Harper Collins Publishers“ redaktoriumi. Ten jis dirbo prie tokių geriausiai parduodamų knygų kaip Bill Phillips „Kūnas – Gyvenimui“ ir Mia Hamm „Siek tikslo“. Jay kartu valdo sėkmingą nekilnojamojo turto komandą, priklausančią Keller Williams Realty, su žmona Wendy Austine, TX.

Geoff Woods | Vice President

Geoff Woods is the Vice President of The ONE Thing and the hosts The ONE Thing podcast which is in the top 5% of all podcasts in the world. After hearing the Jim Rohn quote that „you are the average of the 5 people you spend the most time with“ Geoff set out on a mission to surround himself with high level CEOs and successful entrepreneurs. Fast forward just 10 months, Geoff went from employee to entrepreneur, launching a company with the co-authors of the best selling book The ONE Thing. Geoff has been featured in Entrepreneur.com and is on a mission to teach people how to take back control of their time and get clarity on how they want to invest it.

Nerius Jasinavičius

Nerius Jasinavičius | TOC ir LEAN ekspertas, UAB „TOC sprendimai“ vadovas

Nerius yra sertifikuotas TOC ir LEAN ekspertas, vadovų kurso “Nuo amato prie verslo” sudarytojas, lektorius. Veiklos procesų tobulinimo konsultacinės kompanijos „TOC sprendimai“ steigėjas ir partneris.
Per savo ilgesnę nei 20 metų darbo patirtį įgavo įvairiapusę patirtį skirtinguose verslo sektoriuose: finansiniame, gamybiniame, paslaugų bei kt. Jo mokymuose ir seminaruose dalyvavo daugelis žinomų Lietuvos ir užsienio įmonių.

Sertifikuotas Apribojimų teorijos praktikas, specializuojasi TOC ir LEAN taikyme įmonės valdyme tokiose srityse kaip gamyba, projektinė aplinka, paslaugos, prekyba, pardavimų ir rinkodaros valdymas, strategija ir taktika.

Susisiekite su mumis

Įspūdingi rezultatai susiję su teisingu elgesiu,
o ne su teisingu atlikimu.

  66 kalendorius

  Sužinokite, kaip suformuoti jūsų pirmą galios įprotį su 66-dienų iššūkių kalendoriumi

   *Pateikdami savo kontaktinius duomenis, jūs sutinkate gauti UAB “TOC sprendimai”/UAB “TOLECO” rinkodarinę informaciją apie mokymus/seminarus/knygas.

   Tik vienas dalykas

   Neįprastai paprasta tiesa apie įspūdingus pasiekimus, Gary Keller ir Jay Papasan (kietu viršeliu)

   Uždaryti