Jay Papasan kalba TEDx konferencijoje, Traverse mieste, 2018 metais

2018m. birželio 14d.

Viskas sukasi aplink laiką. Sujunkite jūsų kažkada su šiandiena.

Knygos „Tik Vienas Dalykas“ bendraautorius Jay Papasan pasakoja, kaip žmogui, norinčiam pasiekti norimo rezultato, susidėlioti prioritetus, kad galėtų siekti užsibrėžtų tikslų ir pasiekti įspūdingų rezultatų. Autorius visuomet siekia išlikti budrus ir sąmoningas atlikdamas savo kasdienius darbus, t.y. nuolat būna susitelkęs ties savo vertybėmis ir tikslais. 

Jay Papasan yra bestselerių autorius, didžiausios pasaulyje nekilnojamojo turto bendrovės „Keller Williams Realty, Inc.“ viceprezidentas ir vykdantysis redaktorius. Jis taip pat kartu su žmona Wendy yra „Papasan Properties Group“ bendrasavininkas. Jie gyvena Austine, Teksase (JAV), su savo dviem vaikais bei savo šunimi.

 Šis pristatymas  vyko TEDx renginyje, naudojant TED konferencijos formatą, tačiau jį savarankiškai organizavo vietos bendruomenė

Užpildykite kontaktinę formą, norėdami peržiūrėti vebinarą:

  *Pateikdami savo kontaktinius duomenis, jūs sutinkate gauti UAB “TOC sprendimai”/UAB “TOLECO” rinkodarinę informaciją apie mokymus/seminarus/knygas.

  66 kalendorius

  Sužinokite, kaip suformuoti jūsų pirmą galios įprotį su 66-dienų iššūkių kalendoriumi

   *Pateikdami savo kontaktinius duomenis, jūs sutinkate gauti UAB “TOC sprendimai”/UAB “TOLECO” rinkodarinę informaciją apie mokymus/seminarus/knygas.

   Tik vienas dalykas

   Neįprastai paprasta tiesa apie įspūdingus pasiekimus, Gary Keller ir Jay Papasan (kietu viršeliu)

   Uždaryti