Nerius Jasinavičius. Kaip suplanuoti ir siekti savo tikslų?

2018m. rugsėjo 23d.

Šiuolaikiniame išprotėjusiame pasaulyje, kur visi skuba-bėga, laikas tampa dideliu deficitu. Laiko visi gauname vienodai – po 24 val per parą. Tačiau vieni per tas 24 valandas spėja ir išsimiegoti, ir su šeima pabūti ir darbus nudirbti, o kiti – „nieko nespėja“. Nespėjantys sudarinėja darbų (to-do) sąrašus, iš kurių brauko padarytus darbus. Tačiau  sąrašas pildosi greičiu nei iš jo braukiami darbai. Nors stiegiamasi padaryti kuo daugiau, tačiau visą laiką persekioja jausmas, kad trypčiojama vietoje ir joks progresas nevyksta. Ką reikia pakeisti savo elgsenoje ir kaip susidėlioti darbus, kad ir progresas nesustotų ir liktų laiko šeimai, draugams ir sau.

Ne veltui sakoma „parodyk savo kalendorių, ir aš pasakysiu, kas tau svarbu“. Juk laikas ir dėmesys yra svarbiausias žmogaus išteklius, kurio nei pasiskolinsi, nei nusipirksi. Ar tikrai laiką skiriame tiems dalykams, kurie yra svarbūs? Žinau, kad daug motyvacinių kalbėtojų ir autorių šneka apie būtinybę būti pozityviam ir vengti žodžio „ne“. Tačiau žodį „taip“ reikia vartoti atsargiai. Juk kiekvieną kartą, kai garsiai ar tyliai pasakote „taip“ darbams ar užduotims, kurios neartina jūsų prie tikslo, jūs sakote „ne“ savo tikslams ir svajonėms. Ir visiškai nesvarbu, ar verslo vystymo darbai lieka nustumti, ar asmeninių tikslų siekimas.

Užpildykite kontaktinę formą, norėdami peržiūrėti vebinarą:

  *Pateikdami savo kontaktinius duomenis, jūs sutinkate gauti UAB “TOC sprendimai”/UAB “TOLECO” rinkodarinę informaciją apie mokymus/seminarus/knygas.

  66 kalendorius

  Sužinokite, kaip suformuoti jūsų pirmą galios įprotį su 66-dienų iššūkių kalendoriumi

   *Pateikdami savo kontaktinius duomenis, jūs sutinkate gauti UAB “TOC sprendimai”/UAB “TOLECO” rinkodarinę informaciją apie mokymus/seminarus/knygas.

   Tik vienas dalykas

   Neįprastai paprasta tiesa apie įspūdingus pasiekimus, Gary Keller ir Jay Papasan (kietu viršeliu)

   Uždaryti